Česky

Přehled doplňkových modulů E-shopu iMarket

Synchronizace s IS Pohoda

komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti,

Synchronizace s ÚS Money s3

Nejrozšířenější ekonomický systém pro malé a střední firmy. Nabízí podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML.

Synchronizace s ÚS Twist

Twist Inspire je moderní podnikový informační systém určený pro středně velké a dynamicky se rozvíjející menší společnosti.Systém propojuje všechny podnikové procesy s účetními a finančními agendami. Lze jej jednoduše přizpůsobit potřebám firmy a s jejím rozvojem může být systém dále rozvíjen o nové funkce a moduly.

Synchronizace s IS Premiere

System pokrývá všechny firemní agendy (ekonomické, skladové-obchodní, marketingové, administrativní, personální, výrobně-technické) a ve spojení s nástavbovými moduly a specializovanými řešeními vytváří kompaktní celek vhodný pro téměř jakýkoliv obor a typ firmy.

Platba kartou Visa, MasterCard

Akceptace plateb platební kartou pomocí zůčtovacího centra PayMuzo. Usnadníte tak platby především zahraničním zákazníkům. Akceptace platebních karet také zvyšuje důveryhodnost prodejce nejen v systému zbozi.seznam.cz

ePlatby

Podpora on-line platby pomocí platebního rozhraní Raiffeisenbank. Ve většině E-shopů velmi populární způsob platby za zboží předem.

Elektroodpad, autorský poplatek

Nabízíte-li zboží podléhající odvodu elektroodpadu, je k dispozici modul, díky kterému může být oddělen poplatek od ceny zboží. Zboží tak vypadá opticky levnější, protože jsou tyto poplatky počítán odděleně.

Výrobci

Plugin umožňuje vyfiltrovat ve výpisu zboží preferované výrobce. Velice vhodné, pokud se v jedné kategorii nachází mnoho produktů od různých výrobců a zákazník si chce vyfiltrovat jen určité značky produktů.

XML import/ export

Universální šablonovatelný systém pro import a export vybraných dat ve formátu XML a CSV. Vhodný pro synchronizace s informačními sys-témy, pohodlné hromadné úpravy dat externím editorem, např. Excel, atd.

Přepínání výpisu zboží

Pokud vám nevyhovuje standardní zobrazení výpisu zboží, je možné zvolit přepínatelná zobrazení - Katalog -> Seznam -> Obrázek. Zvýší se tak atraktivnost a přehlednost v E-shopech, které mají v kategorii mnoho položek.

Parametrické hledání, porovnávání

Šablonovatelný systém pro hledání a porovnání dle volitelných parametrů produktu. Značně se tak zvýší další možnost práce se zboží a pohodlí vyhledání (např. hledám mobil max. 125g, bluetooth, min. paměť 128MB)

Jazyk, měna

K dispozici je několik desítek jazykových verzí. Mezi oblíbené patří zejména Angličtina, Polština, Němčina. Kdykoliv je možné systém připravit pro další jazyk.

Export objednávky pro IS Pohoda

Používáte-li účetní systém POHODA je k dispozici modul Export objednávky.Velmi se tak zrychlí zprocesování objednávky pomocí tohoto účetního systému. Podporu ostatních systémů lze také připravit pomocí modulu XML import/export.

Platba CETELEM

Možnost on-line vyřízení žádosti o úver zákazníkem, integrovaná kalkulačka splátek u každého zboží. V současné době velmi populární způsob platby. Možnost splátkové platby také zvyšuje důveryhodnost prodejce nejen v systému zbozi.seznam.cz

MojeID

Pomocí mojeID se můžou zákazníci e-shopu přihlásit bez nutnosti dalších registrací. Identita zákazníka je tím již ověřená, snižuje se riziko falešných objednávek. Využití mojeID na shopu iMarket