Česky

Untitled Document

iMarket podporuje platební systém GoPay

 

Jak funguje GoPay obecně

 

GoPay je moderní platební prostředek pro rychlé a bezpečné platby na internetu. GoPay zaručuje uživatelům pohodlí běžných plateb po síti a obchodníkům jistotu okamžité platby za služby a zboží v elektronické komerci.

GoPay přináší

 

 • bezpečné a diskrétní mikroplatby
 • okamžité převody peněz
 • více platebních možností
 • přátelské prostředí

 

Klíčové body

 

 • 1 integrace = 12 platebních metod
 • žádné startovací ani paušální poplatky
 • výrazné snížení bankovních nákladů (stačí pouze jeden bankovní účet)
 • výrazná úspora programátorských nákladů jinak vynaložených na integraci jednotlivých platebních systémů
 • žádné dodatečné náklady při aktivaci nově příchozích platebních metod
 • rychlé vyřízení smluvních požadavků pro rychlou aktivaci Vašeho podnikání
 • úspora provozních a pořizovacích nákladů
 • pouze jediná komunikace = s GoPay
 • nejnižší poplatek z obratu na trhu
 • bez požadavku na garanci realizovaného obratu
 • online zákaznická podpora
 • možnost plateb v Kč a EUR, podporované jazyky: čeština, angličtina

Získejte s GoPay v 1 kroku nejrozšířenější platební metody

 

GoPay přináší pro všechny stávající i nové Obchodníky (provozovatele E-shopů) komplexní platební řešení formou univerzální platební brány jejíž součástí je nabídka nejpoužívanějších platebních metod v prostředí internetu. Každý E-shop si tak může zvolit mix platebních metod dle vlastní preference.

Platební brána GoPay

Univerzální platební brána GoPay agreguje veškeré populární platební metody formou záložek. Každý uživatel si může zvolit libovolnou záložku a provést úhradu ceny prostřednictvím jeho oblíbené platební metody, bez nutnosti registrace v platebním systému GoPay. Registrace je vyžadována pouze v případě platby prostřednictvím GoPay peněženky.

Kompletní nabídka platebních metod

Platební karty

 

Platební karty Global Payments - nabízíme nejznámější a nejbezpečnější řešení garantované společností Global Payments Europe s.r.o. Zákazníci mohou velice jednoduše zaplatit prostřednictvím platebních karet Visa, Visa electron, Mastercard, Maestro. Řešení Global Payments používá 3-D Secure zabezpečení. Podpora platby v EUR a možnost předautorizace.

Platební karty České spořitelny - nabízíme multifuncionální kartové platební řešení garantované společností Česká spořitelna a.s. . Zákazníci mohou velice jednoduše zaplatit prostřednictvím platebních karet Visa, Visa electron, Mastercard, Maestro. Řešení České spořitelny používá 3-D Secure zabezpečení, podporuje možnost platby v EUR a dokáže zpracovávat opakované platby a předautorizace.

Online bankovní převody

 

ePlatby - platby pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Raiffeisenbank. Provoz zajišťuje
Raiffeisenbank a.s.

MojePlatba - platby pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Komerční banky. Provoz zajišťuje
Komerční banka, a.s.
mPeníze - platby pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u mBank. Provoz zajišťuje BRE Bank
S.A.

GE Money bank (PayMyway) - platby pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u GE Money Bank. Provoz zajišťuje BSC
PRAHA, spol. s.r.o.
Volksbank (PayMyway) - platby pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Volksbank CZ, a.s. Provoz zajišťuje
BSC PRAHA, spol. s.r.o.

Fio banka (PayMyway) - platby pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Fio banky. Provoz zajišťuje BSC
PRAHA, spol. s.r.o.

Elektronické peněženky

 

GoPay - vlastní elektronická varianta běžné peněženky pro snadnou a rychlou úhradu drobných částek v prostředí internetu.

 

 

Ostatní platební metody

 

bankovní převod - možnost standardního bankovního převodu z libovolného bankovního účtu na obchodní účet s přesně definovaným zadáním platby. V rámci této platební metody dochází k významné optimalizaci a ke zrychlení provedení platby, díky vlastní síti bankovních účtů založených u veškerých významných bankovních institucí v České republice. Vygenerovaný platební příkaz obsahuje účet protistrany, a to vždy stejného bankovního domu plátce.

superCASH - platební systém superCASH nabízí hotovostní způsob úhrady ceny prostřednictvím terminálů společnosti SAZKA a.s. a České pošty, s.p. Provoz zajišťuje společnost Manum, s.r.o.

Premium SMS

 

- online platby prostřednictvím Premium SMS. Zákazník má možnost zaplatit prostřednictví této služby zboží v hodnotě: 5 Kč, 10 Kč, 30 Kč, 50 Kč, 79 Kč a 99 Kč.
- online platby prostřednictvím mPlateb. Umožňují platbu za zboží či službu prostřednictvím mobilního telefonu (wap, mobilní internet a internet). Maximální platba až 1500,-Kč (závisí na operátorovi)